Make your own free website on Tripod.com

                                                                                                            
                                                                                         
Roland Garros haberleri.
En iyi 50 M.Hingis sitesi
    anketi için oy kullan!      

 

  Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
 

               
             
 


  Merhaba dostlar, 
  Sitemi güncellemeyeli yaklaşık 2 ay oldu.Neden güncellemediğim ise malumunuz;reklam filmine ait resimler.... Martina beni (ve tabii pekçok fanı) o kadar üzdü ve şaşırttı ki,siteyi bir müddet (belki de hiç) güncellememe kararı almıştım.Ancak,geçen süre zarfında öfkem biraz yatıştı.Bu arada da boş durmadım tabii;"Siteyi görsel yönden nasıl geliştirebilirim?" sorusuna yanıt aradım ve neticesinde bu sonuca ulaştım,takdir sizin... 

  Kiminizin,"Yahu hiç görmediğin,konuşmadığın,hatta huyunu suyunu dahi bilmediğin birini nasıl bu kadar sevebilirsin,sen manyak mısın?" dediğini duyar gibiyim.Ah bunun cevabını bir bulabilsem Dünyanın en zeki insanı ben olurdum herhalde! Adını ben de koyamıyorum;sevgi mi,aşk mı,yoksa sadece derin bir hayranlık mı?... Ama emin olduğum birşey var ki,o da hiçbir şeyin benim elimde olmadığı... Bir insan duygularına nasıl gem vurabilir? Varolan birşeyi nasıl yok sayabilir veya görmezlikten nasıl gelebilir? Bilen varsa beri gelsin.
Tarih boyunca insanoğluna ulaşılmaz gibi görünen herşey çekici ve büyüleyici gelmiştir.Gök cisimlerinden tutun da,okyanusların sonsuz derinliklerine kadar herşey... Onları büyüleyici kılan "ulaşılmaz" gibi görünmeleridir aslında.Hedefe varıldığında ise büyü bozulur,tabiri caizse;kişi,"sudan çıkmış balığa" döner.Eminim sizin de başınıza böyle durumlar gelmiştir:Gerçekleşmesi zor veya imkansız gibi görünen hayalinize kavuştuğunuzda,aslında düşündüğünüz kadar muhteşem olmadığını sadece gözünüzde fazlaca büyüttüğünüzü düşünürsünüz.Kimi zaman kendi kendime "Acaba ben ve benim gibilerin hissetikleri de böyle birşey midir?" diye düşünür dururum.Yanıtını ise hala bulamadım:) 
Ve son söz:Herkesin "En tatlı" hayallerine kavuşması dileğiyle...

      ibrahingis@hotmail.com                        
İbrahim SU

 
Sizce Martina'yı 5 yıl sonra da 1 numara da görebilecek miyiz?
Kesinlikle evet
Belki...
Williams kardeşler varken zor!
İlgilenmiyorum!

   

   
 Mlist - Türkiye'nin En iyi Siteleri!  
   
Web Analiz Zirve100, en iyi siteler IYI LISTE, UYE OLMAK ICIN TIKLAYIN 
   
Ben
buldum! Sizde bulun!  www.sorf.net TopListimize Siz de katılın