Make your own free website on Tripod.com
  
Marti Roland Garros'a
      veda etti!

                
   7 Haziran 
    


 
Marti'den dava
     
                
12 Haziran

   Yeni bir erkek arkadaş!
  
            
        18 Haziran
       
   Bir şok daha!!!
                     
  25 Haziran  

  Yeni resimler eklendi
                
27 Haziran

  Yeni Dünya sıralaması
       belli oldu..

                
     
9 Temmuz

             İŞTE ÖYLE BİRŞEY...

Efsanesin sen,ulaşılmaz olduğunu sandığım halde ve bazı anlarda bana benden yakın olabildiğin için efsanemsin... Gizlerinle dolu dünyanda yüreğimin sana bu aşinalığı beni çaresiz zamanlarımda şaşırtsa,korkutsa hatta bazen yorsa bile meçhul bellediğim yüreğinle canıma can katabilensin..Hayat denen bu piyeste herkese ufakta olsa bir rol verilmiş.Belki sıradan bir oyuncuyum ben ama biliyorum ki,en yüce görevlerden birine sahibim bu oyunda... "B e k l i y o r u m"
Ve unutma ki,gelmesende,duymasanda,bilmesende hisset bunları...
"SENİ BEKLEMEKTE GÜZEL.."

 BEKLİYORUM..Ve unutmaki bir ömrü,bin yüreği, aşklarımı, çarelerimi, mutluluklarımı bu uğurda feda etsemde, gelmesende, duymasanda, bilmesende sen buna değersin.. Hisset bunları Marti,seni beklemekte güzel.. Acılı zamanlarım oluyor..An geliyor;seni,gözlerini tanıdığım zaman karşıma çıkan o küçük kar tanesi büyüyor ve kocaman dev bir çığ oluyor altında  kalmaktan korkuyorum..An geliyor;gözlerinin büyüsünden yarattığım tutkum beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor ve  tüm çaresizliklerle savaşabilecek kadar güçlü oluyorum.SENSİN! Bütün bu yaralara sebep ve tüm bu yaraların ilacı sensin.. Gönlüm bu olağanüstü ezgiye teslim olduğundan beri sessiz çığlıklar atıyorum.. Kalabalıkların ortasında yapayalnızım.. Aciz yalvarışlarımla karanlık hücrelerde seni arıyorum..Sana benzettiğim her gülüşe aşık oluyorum biraz..Gözlerini hatırlatan her yeşile daha bir uzun bakıyorum... Sonra vazgeçiyorum birden! Aramaktan yoruluyorum.."Sana benzeyemez" diyorum, "Hiç kimse senin yerini tutamaz.."  Ve sen beni asla duyamayacaksın sanıyorum..kahroluyorum!! İşte böyle yitik zamanlarımda loş bir zindanın içinden sesini duyuyorum sanki.. Dünyanın tüm yasları kilitlenmişken yüreğime,tarifi imkansız adı konulamaz bir ışık kırıyor tüm kilitleri birer birer... SENSİN.. o sensin.. Milyonlarca kilometreyi aşmayı düşünerek seni bulmaya çalışmama gerek kalmıyor! Sen yüreğimin en giz yerinde bana benden daha yakın duruyorsun,sadece gülümsüyorsun.. Ve sadece bana gülümsüyorsun.. Öyle güzelsin ki...

 Ne diyor şair :
 "SANA BAKMAK BİR MUCİZEYİ ANLAMAKTIR... 
  SANA BAKMAK "SU"YA BAKMAKTIR.. 
  SANA BAKMAK ALLAH'A İNANMAKTIR..."

Sen orada yıldızlar kadar güzel ve uzak.. Ben dünyanın tüm denizlerinin,okyanuslarının üzerindeki o tılsımlı yakamoz..Her gece sana göz kırpıyorum,mutlu olman için dua ediyorum ve senin gibi bir güzellik olduğu için nefes almayı bile seviyorum... Biliyorsun değil mi???
 ---SEN BİLİRSİN...---
 
ibrahimsu@martinahingis.net                         by İbrahim SU                                   


             
Çook güzel bir Hingis resmi,hadi tıkla.

 

Sizce Martina'yı 5 yıl sonra da 1 numara da görebilecek miyiz?
Kesinlikle evet
Belki...
Williams kardeşler varken zor!
İlgilenmiyorum!

            En iyi 50 M.Hingis sitesi
          anketi için oy kullan!
 

        


                                 Mlist - Türkiye'nin En iyi Siteleri!  Web Analiz
                                            
Zirve100, en iyi siteler IYI LISTE, UYE OLMAK ICIN TIKLAYIN